E-Belediye
Kent Rehberi
Şehir Kameraları
Cenaze Duyuruları
Nöbetçi Eczane
ANASAYFA
AFYONKARAHİSAR
KURUMSAL
PROJELER
HİZMET REHBERİ
E-REHBER
İLETİŞİM
BİZE ULAŞIN
ENGLISH
SİZDEN GELEN MESAJLAR
  Geri
Çetin Erkoç 11.05.2017 17:00:42
Sayın Afyon Belediye Başkanı,,, Öncelikle geçmiş olsun dileklerimi iletiyor Sağlıklar diliyorum. Geçtiğimiz günlerde çocukluğumun geçtiği Afyon termallerine geldim. Gazlıgöl tesislerinizde kaldım.Başarılı genç bir müdürün idaresindeki bu tesisden memnun ayrıldım. Teşekkür ederim. Ancak Afyonun için de şöyle bir gezerken "Defterdarlık" binasının karşısında ki kaya dağın çıplaklığı dikkatimi çekti Belediye Başkanlığınızın O dağın tepesine 15-20 metrelik bir bayrak direği bayrağıyla pekçok yakışacağını düşünerek bu paylaşımı yapmak zaruretini hissettim duygularımı sizinle paylaştığım için ve değerli vaktinizi aldığım için çok teşekkür ederim. Saygılarımla. Başarılar dilerim... Çetin Erkoç.
Fatma Büyükboyacı 01.05.2017 10:19:23
Parkimiza yeni yapilan spor aletleri ve cocuk oyuncaklari getirildigi icin Belediye Çalışanlarına ve Belediye Başkanımıza çok tesekkur ederiz.
Yalçıner Erdoğan 02.09.2016 20:30:34
29 Ağustos da vahim bir trafik kazası sonucu kaybettigimiz canimiz, yegenimiz Engin Erzincanli, babasi Sadik Erzincanli ve Huseyin hakvar´ in cenazelerinin tasinmasinda yardimini esirgemeyen Afyon belediyesine çok ederiz. Saygilarimla.
YunusCan BAĞANA 11.07.2016 07:36:26
Dün gece ailecek Akar çay da tekne turun daydık bu projenin hayata geçmesinde ki üstün gayretlerinden dolayı sayın bakanımız Veysel EROLOĞLU Beye belediye başkanımız Burhaneddin ÇOBAN Beye ve tekne kaptanımız Hulusi GÜNGÖR Kaptanımıza çok teşekkür ederim.Kaptanımız güvenli sürüşüyle verdiği bilgilerle bu tekne turunu daha zevkli hale getirdi bir daha görüşmek dileyiyle yolun açık olsun kaptan.
yunus can bağana 03.05.2016 06:36:56
Pazar günü ailecek kanalda tekne gezintisine çıktık çok mutlu olduk başta bizlere bu hizmeti sunan belediye başkanına olmak üzere tekne kaptanı MUHSİN ÇINAR Beye çok teşekkür ederiz. Sıcak ilgisi verdiği bilgiler için teşekkürler kaptan yolun açık olsun kandiliniz kutlu olsun
Hasan zorlu 30.03.2016 19:14:09
afyon kaplıcalar bakımından gelişmis bir sehirdir
muammer avanaş 17.08.2015 00:11:51
Eskişehirde yaşıyorum hafta sonu afyonu gezmeğe geldim. Tarihi dokusuyla çok eski güzel bir şehir aklımdan geçen ilk şey kaleye çıkmak oldu bu arada tarihi çamileri gezdim çok etkilim, sonra kaleye çıktım manzarasıyla harika bir yerdi yalnız çok bakımsız olduğunu gördüm, Çıkışta mermer bir sütunda kale hakkında yazılı bilgiler silinmiş okunmuyor. Böyle önemli kültürel varlığın bakımsız olması çok üzücü, Herkesin ecdat yadıgarı bu eseri daha yakından inceleyip görebilmesi için çıkışı kolaylaştırmak adına Teleferik kurulması iyi olur, çünkü çıkışı tamamlamadan yarıdan dönen çok insan bulunmakta.Mümkünse çıkışta tutunacak demir korkuluklar yapılabilirdi. Yukarı çıktığınızda şehre kuş bakışı bakarken insan en azından soluklanıp oturacağı bir yer arıyor. Hele birde cay olsa ne güzel olurdu. çöp kutusu yok her yer bakımsız ve pis pet şişeleri her yerde inanıyorum ki eğer burası İstanbul veya ankara belediyesinde olsaydı burayı harikulade şekile getirirdi. Afyon belediyesinin bu konuda yeterli ilgiyi göstermediğini düşünüyorum.saygılarımla. Not:Sucuğumu, lokum ve ekmek kadayıfımı almadan gidemezdim hepsi harika şeyler)
ÖZKAN AİLESİ 07.05.2015 13:22:38
AFYONKARAHİSAR BELEDİYEMİZİN YENİ DOĞAN ÇOCUKLAR İÇİN HEDİYE PAKETİNDEN DOLAYI (07/05/2015) VE HERŞEYDEN ÖNCE BU DÜŞÜNCELERİNDEN MEMNUNİYETİMİZİ BİLDİRİR,TEŞEKKÜR EDERİZ...
ÖMER POSTALCI 05.12.2014 22:45:23
TUREKS TERMAL SEFERLERİNİN 2-3 AYDIR YAPILAMADIĞINI BİLİYORMUSUNUZ? BİLMİYORSANIZ BURDAN DUYURUYORUM, EĞER BİLİYORSANIZ ACABA NEDEN YAPILAMIYOR. TŞK LER
Filiz Kandemir 07.09.2014 14:21:12
7 Eylül 2014 Pazar günü belediyeye telefon açtım. Karşımızdaki parkta köpeklerin olduğunu ve çocukların parka giremediklerini söyledim. 13:33 de telefonla görüştüm. 15 dakika sonra ekipler geldi. Köpekleri uğraştan sonra yakaladılar götürdüler. Belediyede telefona çıkan beyefendiye ve bu hizmeti sunan belediye başkanına ve ekiplerine teşekkür ederim.
Sayfa 4 / 1  Toplam 31 İçerik
1
SİZDEN GELEN MESAJLAR
SEN DE KONUK DEFTERİNE YAZ
Bir Projem Var
Konuk Defteri
Beni Haberdar Et
Bilgi Edinme
E-Araç
Frig Vadisi 360
Mevzuat
Organizasyon Şeması
360 Afyon
Afemek
Güneşten Süzülen Damlalar
Hava Durumu
Kalkınma Ajansı
Stratejik Plan
Sosyal Projeler
Etkinlik Haberleri
Kültürel Yayınlar
Site İçi Arama
Rehber
Bağlantılar
Web Mail
Site Bilgi Haber İçerik Girişi : Basın Yayın Birimi.
Site Tasarım Yönetim : Bilgi İşlem Birimi.
K7 |
Rss |
Site Haritası |
Copyright 2015