E-Belediye
 
Kent Rehberi
 
Cenaze Duyuruları
1
TÜRKİYE LIQUI MOLY MOTOKROS ŞAMPİYONASI 9-10 NİSAN´DA
  Geri
Orjinal Resim

            Türkiye LIQUI MOLY Motokros Şampiyonası'nın açılış yarışı 9-10 Nisan tarihlerinde Afyonkarahisar Belediyesi’nin destekleriyle yapılacak.Türkiye Motosiklet Federasyonu’nun 2022 yarış takviminde yer alan Türkiye LIQUI MOLY Motokros Şampiyonası 9-10 Nisan tarihlerinde Afyonkarahisar Belediyesi’nin destekleriyle Anadolu Motor ve Doğa Spor Kulübü’nün organizasyonuyla düzenlenecek. Afyon Motor Sporları Merkezi’nde koşulacak sezonun ilk ayak yarışına İstanbul, Ankara, İzmir, Muğla, Antalya, Aydın, Adana, Sakarya, Mersin, Kocaeli ve Bursa başta olmak üzere birçok ilden sporcu katılacak.  

Bu seneyi her ay büyük etkinlik ve organizasyonlarla geçireceklerini belirten Afyonkarahisar Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek, “Büyük Taarruzun 100. Yılı etkinliklerinin startını Türkiye Motokros Şampiyonası ile birlikte vereceğiz. Bu sene birbirinden farklı ve güzel organizasyonlarımızla hem gençlerimizle buluşacağız hem de tüm Türkiye’yi gizemli şehrimiz Afyonkarahisar’da bir araya getireceğiz. Aslında ilk startı Zafer Sürüşü ile birlikte verecektik ama maalesef olumsuz hava koşulları nedeniyle ertelemek zorunda kaldık. İnşallah Nisan ayında Türkiye’nin dört bir yanından Kocatepe’ye Zafer Sürüşünü de gerçekleştireceğiz” dedi.

Büyük Taarruzun 100. Yılı etkinliklerinin Türkiye Şampiyonası ile birlikte başlayacağını kaydeden Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek “Afyonkarahisar’daki tesislerimiz birçok sporcuyu şehrimize çekiyor. Motor sporları alanında sezonun açılışını Afyonkarahisar’da yapacağız. Türkiye Motokros Şampiyonası’nın ilkini Büyük Taarruzun 100. Yılı kapsamında ödüllü pistimizde organize edeceğiz. Hem Türkiye Motosiklet Federasyonu hem de sporcular şehrimize büyük ilgi gösteriyor. Türk motor sporlarına ciddi bir altyapı desteğimiz var. Burada hazırlanan sporcuları Balkan, Avrupa ve Dünya Şampiyonalarında görmek bizi ayrıca mutlu ediyor” diye konuştu.

 


 |  Paylaş  | 
Kayıt Ekleme Bilgileri
Tarih 4.4.2022 10:01:51
 
Kayıt Düzenleme Bilgileri
Tarih 6.4.2022 11:50:02
 
SAHİPATA SPOR SALONU EYLÜL AYINDA HİZMETTE
 Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek, AK Parti Milletvekilimiz Ali Özkaya ve parti teşkilat
BELEDİYE İŞİ GÖNÜL İŞİ
Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek, Afyonkarahisar sokaklarını karış karış dolaşmaya devam
ZEYBEK BAŞKAN´DAN İŞ İNSANLARINA ZİYARET
Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek, İscehisar İlçesinde bir dizi ziyaret ve temaslarda bul
5
Evlendirme Evrakları
Başvuru Belgeleri
Kurumsal Kimlik - Logo
Beni Haberdar Et
Sosyal Yardım Formu
Su Abonelik İşlemleri
Toptancı Hal Fiyatları
360 Afyon
Kültürel Yayınlar
Bir Projem Var
Konuk Defteri
Bilgi Edinme
Sosyal Tesisler
Şehir Tiyatroları
Sık Sorulan Sorular
E-Araç
Başkan´a Mesaj
Web Mail
Telefon Rehberi
Site İçi Arama
Site Bilgi Haber İçerik Girişi : Basın Yayın Birimi.
K7 |
Rss |
Copyright © 2022 Bilgi İşlem Merkezi