E-Belediye
 
Kent Rehberi
 
Cenaze Duyuruları
1
KREŞ İNŞASINDA SONA GELİNDİ
  Geri
Orjinal Resim

KREŞ İNŞASINDA SONA GELİNDİ

           Belediyemiz, şehrimizde çocukların geleceğine yatırım yapmayı sürdürüyor. Afyonkarahisar’a ebeveynlerin çocuklarını güvenle bırakabileceği modern kreşlerin ilki kazandırılıyor. Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek’in sosyal belediyecilik anlayışı ile hayata geçirdiği Gündüz Bakımevi ve Çocuk Kreşi inşaatı tamamlandı. Geçtiğimiz yıl Temmuz ayında temeli atılan kreşi yerinde inceleyen Başkanımız Zeybek, “Bölgemizin en kapsamlı çocuk kreşi olacak, yeni eğitim öğretim döneminde hizmete girecek” dedi.

Zeybek Başkan, kentin ve bölgenin sorunlarını doğru analiz ederek, vatandaşların ihtiyaçları doğrultusunda çözüm odaklı projeler üretiyor. Seçim vaatleri arasında olan çocuk kreşleri projesinin ilki Devlet Hastanesine yapılıyor. Selçuklu Mahallesi Devlet Hastanesi yanında yapımı tamamlanan Kreş ve Gündüz Bakımevinde son rötuşlar yapılıyor. Çevre düzenlemeleri ve iç dizayn ardından hizmete hazır hale gelecek. 500 metrekarelik alanda 150 öğrenci kapasitesiyle hizmet verecek kreş, çocukların nitelikli eğitim alabileceği ve kaliteli zaman geçireceği bir merkez olacak. 4-6 yaş grubu çocukların kişisel gelişim ve eğitimlerine okul öncesi destek vermek amacı ile tasarlanan kreş binasında derslikler, aktivite, oyun alanları ve çok amaçlı atölyeler yer alıyor.

YENİ EĞİTİM ÖĞRETİM DÖNEMİNDE HİZMETTE OLACAK

Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek, İl Sağlık Müdürü Serhat Korkmaz, Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Mehmet Duran ve İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Musa Dinçgez ile birlikte kreş binasında incelemelerde bulundu. Konuya ilişkin duyurularda bulunan Zeybek Başkan kreşin yeni eğitim öğretim döneminde hizmete alınacağını müjdeleyerek; “ Sosyal belediyecilik anlayışımız gereği eğitim alanında yatırımlarımızı sürdürüyoruz. Bir eğitim yuvası olan Gündüz Bakımevi ve Çocuk Kreşimizin de inşattı bitti. Hızlı bir şekilde çalışmalarımız devam ediyor. Derslikler, oyun salonları, uyku odaları, yemekhanesi ile 150 çocuk kapasiteli tesisimiz yeni eğitim öğretim döneminde hizmete girecek. Bölgenin en kapsamlı çocuk kreşi olmaya aday bir yapı olacak.  Bir seçim vaadimizi daha yerine getirmenin mutluluğunu yaşıyorum. Hemşehrilerimize ve Afyonkarahisar’ımıza hayırlı uğurlu olsun” dedi.

 

HABERİN VİDEOSU İÇİN TIKLAYIN

https://we.tl/t-EFuyTPM7Kq

 

 


 |  Paylaş  | 
Kayıt Ekleme Bilgileri
Tarih 5.4.2022 12:34:29
 
Kayıt Düzenleme Bilgileri
Tarih 6.4.2022 12:07:09
 
l Fotoğraflar
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
SAHİPATA SPOR SALONU EYLÜL AYINDA HİZMETTE
 Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek, AK Parti Milletvekilimiz Ali Özkaya ve parti teşkilat
BELEDİYE İŞİ GÖNÜL İŞİ
Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek, Afyonkarahisar sokaklarını karış karış dolaşmaya devam
ZEYBEK BAŞKAN´DAN İŞ İNSANLARINA ZİYARET
Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek, İscehisar İlçesinde bir dizi ziyaret ve temaslarda bul
4
Evlendirme Evrakları
Başvuru Belgeleri
Kurumsal Kimlik - Logo
Beni Haberdar Et
Sosyal Yardım Formu
Su Abonelik İşlemleri
Toptancı Hal Fiyatları
360 Afyon
Kültürel Yayınlar
Bir Projem Var
Konuk Defteri
Bilgi Edinme
Sosyal Tesisler
Şehir Tiyatroları
Sık Sorulan Sorular
E-Araç
Başkan´a Mesaj
Web Mail
Telefon Rehberi
Site İçi Arama
Site Bilgi Haber İçerik Girişi : Basın Yayın Birimi.
K7 |
Rss |
Copyright © 2022 Bilgi İşlem Merkezi