E-Belediye
 
Kent Rehberi
 
Cenaze Duyuruları
1
BELEDİYE MECLİSİ 1 ARALIK´TA TOPLANIYOR
  Geri
Orjinal Resim

BELEDİYE MECLİSİ 1 ARALIK’TA TOPLANIYOR

         Belediye Meclisi, 5393 sayılı Belediye Kanunu’nun 20. Maddesi ve Belediye Meclisi Çalışma Yönetmeliğinin 6. maddesi hükümleri gereğince 01 ARALIK 2022 tarihinde perşembe günü saat 18.30 da Belediye Meclis Salonunda toplanacak.

Toplantıya ait gündem aşağıya çıkartılmıştır.

01 ARALIK 2022 TARİHLİ MECLİS TOPLANTISI GÜNDEMİ

1-            Bir önceki toplantıya ait (Kasım Ayı) Meclis tutanak özetinin oylanması.

2-            Afyonkarahisar ve Çankırı Belediyesinin su kardeşi olarak ilan edilmesi ve   Çankırı Belediyesi ile Belediyemiz arasında protokol yapılması ve protokolü  imzalamak üzere Belediye Başkanı Mehmet ZEYBEK’e yetki verilmesi hakkında teklif.

3-            03 N 0003 plakanın Taşhan önündeki durak yerinin eski çimento fabrikası önündeki nakliye durağına aktarılması ile ilgili Trafik Komisyonu raporu.

4-            03 N 0049 plakanın Ali İhsan Balta durağından eski çimento fabrikası önündeki nakliye durağına aktarılması ile ilgili Trafik Komisyonu raporu.

5-            Yeni cezaevine güzergah ve hat tahsis edilmesi talebi ile ilgili Trafik Komisyonu raporu.

6-            Battalgazi Mahallesi Çetinkaya Toki Konutlarına güzergah ve hat tahsis edilmesi talebi ile ilgili Trafik Komisyonu raporu.

7-            Kamu kurum ve kuruluşlarından ve vatandaşlarımızdan gelen hız kesici, durak yeri trafik levhası ve trafik ile ilgili taleplere ait Trafik Komisyonu raporu.

8-            03 S 0323 Ticari Plakanın İbrahim BOZHÜYÜK’ün üzerinden Muharrem SELEK’in üzerine devir edilmesi talebi hakkındaki teklif.

9-            03 S 0336 Ticari Plakanın Hoşgör Turizm ve Taşımacılık Sanayi Ticaret Limited Şirketinin üzerinden Mehmet CEYLAN’ın üzerine devir edilmesi talebi hakkındaki teklif.

10-         03 M 0094 Ticari Plakanın Mehmet SAĞLAM’ın üzerinden Halil ÇAVDAR’ın üzerine devir edilmesi talebi hakkındaki teklif.

11-         03 M 0270 Ticari Plakanın Halil MEMİŞ’in üzerinden Hüseyin YILDIZ’ın üzerine devir edilmesi talebi hakkındaki teklif.

12-         03 M 0052 Ticari Plakanın Abdullah AKTÜRK’ün üzerinden Ali Osman UĞUR’un üzerine devir edilmesi talebi hakkındaki teklif.

13-         03 S 0186 ve 03 S 0014 Ticari plakaların sahibi Emin KINIK’ın plakalarını kendi kurmuş olduğu KNK Group Servis İşletmeciliği İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi üzerine devir edilmesi talebi hakkındaki teklif.

14-         İlimizde şehir içi nakliyatçılık yapmak isteyen vatandaşların taleplerinin değerlendirilmesi ile ilgili teklif

15-         Kamu kurum ve kuruluşlarından ve vatandaşlarımızdan gelen hız kesici, durak yeri trafik levhası ve trafik ile ilgili talepler hakkında teklif.

16-         Gelecek oturumun gün ve saatinin belirlenmesi


 |  Paylaş  | 
Kayıt Ekleme Bilgileri
Tarih 24.11.2022 11:10:30
 
Kayıt Düzenleme Bilgileri
Tarih 24.11.2022 11:17:08
 
GENÇLER ÖDÜLLÜ BOWLİNG TURNUVASI´NDA KIYASIY
Afyonkarahisar Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü tarafından lise öğrenciler
BAKAN KARAİSMAİLOĞLU BELEDİYEMİZİ ZİYARET ET
Afyonkarahisar ? Şuhut Karayolu açılışı için şehrimize gelen Ulaştırma ve Altyapı Bakanı
ŞUBAT AYI MECLİS TOPLANTISI YAPILDI
Belediyemiz Meclis Toplantısı Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek´in Başkanlığında yapıldı.
5
Evlendirme Evrakları
Başvuru Belgeleri
Kurumsal Kimlik - Logo
Beni Haberdar Et
Sosyal Yardım Formu
Su Abonelik İşlemleri
Toptancı Hal Fiyatları
360 Afyon
Kültürel Yayınlar
Bir Projem Var
Konuk Defteri
Bilgi Edinme
Sosyal Tesisler
Şehir Tiyatroları
Sık Sorulan Sorular
E-Araç
Başkan´a Mesaj
Web Mail
Telefon Rehberi
Site İçi Arama
Site Bilgi Haber İçerik Girişi : Basın Yayın Birimi.
K7 |
Rss |
Copyright © 2022 Bilgi İşlem Merkezi