E-Belediye
 
Kent Rehberi
 
Cenaze Duyuruları
1
GENÇLER ÖDÜLLÜ BOWLİNG TURNUVASI´NDA KIYASIYA YARIŞTI
  Geri
Orjinal Resim

GENÇLER ÖDÜLLÜ BOWLİNG TURNUVASI’NDA KIYASIYA YARIŞTI

       Afyonkarahisar Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü tarafından lise öğrencilerimize yönelik ‘Ödüllü Bowling Turnuvası’ düzenlendi. ‘Gençlik Geleceğimiz’dir sloganı ile yapılan turnuvaya 120 genç katıldı.

Afyonkarahisar Belediyesi tarafından düzenlenen ‘Ödüllü Sömestr Bowling Turnuvası’ renkli görüntülere sahne oldu. Gençler ödülleri kazanmak için kıyasıya yarıştı. Çekişmeli anlara sahne olan turnuvaya Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürü Sami Çetinaktı’da katılarak gençlerin heyecanına ortak oldu. İlk atışı Çetinaktı yaparak turnuvanın startını verdi.

İki gün süren ve iki aşamada yapılan turnuvaya katılan 120 öğrencimiz yarı final ve final müsabakasında karşı karşıya gelerek bowlingteki hünerlerini sergiledi. Park Afyon AVM Bowling Salonunda renkli anlara sahne olan turnuvada gençlerimiz hem eğlendiler hem de stres attılar. 

Yoğun katılımla gerçekleşen turnuvanın ilk kez yapıldığını ve gençlerle her fırsatta bir araya gelindiğini vurgulayan Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürü Sami Çetinaktı açıklamasında; “Afyonkarahisar’da ilk defa Bowling Turnuvası yaptık. Öğrencilerimizin eğlenmesini ve ödüller kazanmasını istedik. 14-18 yaş arası lise gençlerimizle bu turnuvada buluştuk. Her zaman gençlerimizin yanındayız. Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek’in tensipleri bu etkinlikleri düzenliyoruz. Birinciye bisiklet, ikinciye tablet, üçüncüye ise akıllı bileklik hediyemiz var. Katılan tüm gençlerimize teşekkür ediyorum. Kıyasıya bir mücadele oldu. Kazanan arkadaşlarımızı da tebrik ediyorum, hediyelerini güle güle kullansınlar. Bundan sonraki süreçte de gençlerimize yönelik etkinliklerimize devam edeceğiz” diye konuştu.

TURNUVADA DERECEYE GİRENLER ÖDÜLLENDİRİLDİ

BİSİKLET, TABLET, AKILLI BİLEKLİK

Ödüllü turnuvada final müsabakalarının sonunda kadınlar kategorisinde turnuvanın kazanan ismi Ayşe Keskin olurken, Aslı Bodur ikinci, Zehra Yeltetik ise üçüncü oldu. Erkeklerde ise Mehmet Davran birinci, Muhammed Musa Yar ikinci, Erdem Uysal ise üçüncü oldu. Dereceye giren sporculara ödüllerini Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürü Sami Çetinaktı takdim etti.  Yarışma heyecanı ve kazanma sevinci yaşayan öğrencilerimizin okul stresinden uzaklaşması ve yarı yıl tatilini değerlendirmeleri amacı ile düzenlenen turnuva ardından öğrencilerimiz Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek’e teşekkür etti.

 


 |  Paylaş  | 
Kayıt Ekleme Bilgileri
Tarih 2.2.2023 17:03:12
 
Kayıt Düzenleme Bilgileri
Tarih 3.2.2023 09:39:03
 
l Fotoğraflar
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
ZEYBEK BAŞKAN YEMEKHANEDE İFTAR HAZIRLIKLARI
Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek, tenceresi Ramazan bereketi ve birliği için kaynayan Be
HOŞ GELDİN YA ŞEHR-İ RAMAZAN
Belediyemizin, Ramazan ayının manevi iklimini Afyonkarahisarlılara yaşatabilmek amacı ile
İFTAR ÇADIRLARI RAMAZAN´A HAZIR
Afyonkarahisar Belediyesi, Ramazan boyunca kentin farklı noktalarına kuracağı çadırlarla
7
Evlendirme Evrakları
Başvuru Belgeleri
Kurumsal Kimlik - Logo
Beni Haberdar Et
Sosyal Yardım Formu
Su Abonelik İşlemleri
Toptancı Hal Fiyatları
360 Afyon
Kültürel Yayınlar
Bir Projem Var
Konuk Defteri
Bilgi Edinme
Sosyal Tesisler
Şehir Tiyatroları
Sık Sorulan Sorular
E-Araç
Başkan´a Mesaj
Web Mail
Telefon Rehberi
Site İçi Arama
Site Bilgi Haber İçerik Girişi : Basın Yayın Birimi.
K7 |
Rss |
Copyright © 2022 Bilgi İşlem Merkezi