E-Belediye
 
Kent Rehberi
 
Cenaze Duyuruları
1
BAŞKANIMIZ MEHMET ZEYBEK´İN RAMAZAN AYI MESAJI
  Geri
Orjinal Resim

BAŞKANIMIZ MEHMET ZEYBEK'İN RAMAZAN AYI MESAJI

Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek, Ramazan ayının başlangıcı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Başkanımız Zeybek, Müslüman Âlemi tarafından büyük özlemle beklenen Ramazan Ayı’nın tüm bereketiyle yüreklere mutluluk ve manevi coşkular getirmesi temennisinde bulunarak, Afyonkarahisar halkının ve tüm İslam Aleminin Ramazan Ayı’nı kutladı.

Rahmet, bereket ve kurtuluş ayı olan mübarek Ramazan-ı Şerif’e kavuşmanın heyecanını ve mutluluğunu yaşandığını söyleyen Başkanımız Zeybek, mesajında şu ifadelere yer verdi; “Ramazan ayı; barışın, kardeşliğin ve huzurun yayıldığı, tüm Müslümanların en halis duygularla bir araya geldiği ve manevi esenliğe ulaştığı en kıymetli aydır. Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu cehennem azabından kurtuluş olan bu mübarek ay; hayatlarımızı muhasebe etmek, günahlarımızdan arınmak ve kardeşliğimizi güçlendirmek adına eşsiz bir fırsattır. Birlik ve beraberlik ruhuyla rahmetin ve mağfiretin doruğa ulaştığı 11 ayın Sultanı Ramazan Ayı’na giriyoruz.”

         “YETİM VE ÖKSÜZLERİ SEVİNDİRMEYE DEVAM EDECEĞİZ”

Millet olarak zorlu süreçlerden geçtiğimize dikkat çeken Zeybek Başkan, “6 Şubat’ta meydana gelen depremler nedeni ile bu yılki Ramazan ayını buruk bir şekilde karşılıyoruz. Bu mübarek ayın yaralarımızı sarmak ve ruhlarımızı teskin etmesi adına vesile olmasını temenni ediyorum. Depremler sebebi ile hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına ve Türkiye’mize başsağlığı diliyorum. Cenab-ı Allah’tan mübarek Ramazan ayının hatırına ülkemizi her türlü afet ve musibetten korumasını niyaz ediyorum. Depremzedelerimiz, zor durumdaki tüm kardeşlerimizin yanında olmaya, yetim ve öksüzleri sevindirmeye devam edeceğiz” dedi.

         “GÖNÜL SOFRAMIZDA BULUŞACAĞIZ”

Ramazan ayının maneviyatını birlikte paylaşılacağını ve gönül sofraları kurulacağını belirten Zeybek Başkan açıklamasına şöyle devam etti; “Afyonkarahisar Belediyesi olarak Ramazan ayı boyunca sorumlu olduğumuz şehir Hatay İskenderun’da aş evlerimiz hizmet vermeyi sürdürecek. Öte yandan hemşehrilerimiz ile gönül soframızda buluşmaya bu Ramazan ayında da devam edeceğiz. İftar ve sahur çadırlarımızla, Ramazan kolileri ve yardımlarımız ile mübarek ayın maneviyatını Afyonkarahisarlı ve depremzede kardeşlerimizle paylaşacağız. Geçen yıl olduğu gibi bu yıl da Zafer Meydanımızda çeşitli etkinliklerle Ramazan ayının paylaşma ruhunu en güzel şekilde yaşatmaya ve yaşamaya devam edeceğiz. Hemşehrilerim başta olmak üzere İslam âleminin mübarek Ramazan-ı Şerif’ini tebrik ediyor; sağlıkla ve afiyetle önce Kadir Gecesi’ne ve ardından Ramazan Bayramı’na kavuşmayı temenni ediyorum. Ramazan ayımız mübarek olsun.”


 |  Paylaş  | 
Kayıt Ekleme Bilgileri
Tarih 22.3.2023 14:39:27
 
Kayıt Düzenleme Bilgileri
Tarih 22.3.2023 19:33:46
 
l Fotoğraflar
Orjinal Resim
SİZ İSTEYİN, BİZ ÇÖZELİM
Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek Başkanlığında vatandaşların doğrudan iletişimini sağlay
ÇEVREMİZİ SEVİYOR, DOĞAMIZI KORUYORUZ
5 Haziran Dünya Çevre Günü, Afyonkarahisar´da düzenlenen çeşitli etkinliklerle kutlanıyor
BABA ÇOCUK KAMPI KAYITLARI BAŞLADI
Afyonkarahisar Belediyesi aileleri doğa ile buluşturmaya devam ediyor. Motorsporları Merk
5
Evlendirme Evrakları
Başvuru Belgeleri
Kurumsal Kimlik - Logo
Beni Haberdar Et
Sosyal Yardım Formu
Su Abonelik İşlemleri
Toptancı Hal Fiyatları
Kent Rehberi
Kültürel Yayınlar
Bir Projem Var
Konuk Defteri
Bilgi Edinme
Sosyal Tesisler
Şehir Tiyatroları
Sık Sorulan Sorular
E-Araç
Başkan´a Mesaj
Web Mail
Telefon Rehberi
Site İçi Arama
Site Bilgi Haber İçerik Girişi : Basın Yayın Birimi.
K7 |
Rss |
Copyright © 2023 Bilgi İşlem Merkezi