E-Belediye
Kent Rehberi
Şehir Kameraları
Cenaze Duyuruları
Nöbetçi Eczane
ANASAYFA
AFYONKARAHİSAR
KURUMSAL
PROJELER
HİZMET REHBERİ
E-REHBER
İLETİŞİM
BİZE ULAŞIN
ENGLISH
GELENEĞİ BOZMADIK, BASINLA BULUŞTUK [Video Haber]
  Geri
Orjinal Resim

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle her yıl basın çalışanlarıyla kahvaltıda bir araya gelen Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, geleneği bu yıl da bozmadı.

GELENEĞİ BOZMADIK, BASINLA BULUŞTUK

 

          Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Afyonkarahisar'da görev yapan medya çalışanlarıyla kahvaltıda bir araya geldi.

          Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’ın ev sahipliğinde Park Afyon Gülyurt Cafe Bistro’da düzenlenen kahvaltıya Vali Aziz Yıldırım, İl Genel Meclisi Başkanı Salih Sel, AK Parti İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven, Basın Yayın Enformasyon İl Müdürü Ali Fuad Gölbaşı, Basın İlan Kurumu Şube Müdürü Selami Çalışkan, Afyonkarahisar Gazeteciler Cemiyeti Başkanı (AGC) M. Emin Güzbey, Afyonkarahisar Gazeteciler Derneği (AGD) Başkanı Mehmet Abdioğulları, Belediye Özel Kalem Müdürü Mehmet Savaş, Destek Hizmetleri Müdürü Süleyman Kaya, gazete sahipleri, yerel basının tüm çalışanları, köşe yazarları, ulusal medya temsilcileri, internet medyası sahipleri ve radyo programcıları katıldı.

            Kahvaltı sonrası konuşan Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, tüm basın çalışanlarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutladı ve aileleriyle birlikte nice yıllara sağlık, mutluluk ve başarıyla ulaşmalarını temenni etti.

“BASINIMIZ 15 TEMMUZ GECESİ DEMOKRASİMİZE SAHİP ÇIKTI”

         Kamuoyunun doğru ve eksiksiz bilgilendirilmesinde üstün gayret gösteren basın camiamızın tarafsız, objektif, demokratik yanlarıyla her daim ülkemize ve şehirlerimize büyük katkıda bulunduklarına dikkat çeken Belediye Başkanı Burhanettin Çoban;  “15 Temmuz’da ülkemiz hain bir darbe girişimine maruz kaldı. Bu vesileyle Cumhurbaşkanımızın çağrısı üzerine meydanlarda toplanıldı, nöbetler tutuldu.  Daha öncede yapmış olduğum açıklamada darbenin önlenmesinde üç tane kahraman var demiştim. Bir tanesi elbette bu darbeye karşı göğsünü siper eden halkımız. Halkımız gerçekten büyük bir direniş gösterdi. İkincisi darbeye katılmayan emniyet ve silahlı kuvvetlerimiz büyük bir üstünlük gösterdi.  Üçüncü olarak ise şunu söylemiştim; gazetelerimiz, internet medyamız, televizyonlarımız, darbe teşebbüsü anlaşılır, anlaşılmaz Hükümeti sevsinler, sevmesinler, mevcut Hükümetle araları iyi olsun, iyi olmasın, demokrasiden yana tavır koydular. Gerçekten bu tam bir kırılma noktasıydı. Eğer gazetelerimiz, internet medyamız, televizyon kanallarımız, bırakın darbenin yanında yer almayı, bir an tarafsız dahi olsalardı gerçekten sonuçlar çok farklı olabilirdi. Bu bakımdan demokrasinin sahiplenmesinde de basın yayın hayatımız, yani sizler,  sizleri çalıştıran televizyonlar ve gazeteler çok büyük bir ülke sevgisi ortaya koydular. Buradan hepsini saygıyla anıyorum, hepsine şükranlarımı, teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.  

        Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’ın konuşmasının ardından protokol mensupları medya mensuplarıyla bir süre sohbet etti.  Konuklar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’a 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’ne göstermiş olduğu ilgiden dolayı teşekkür ederek başarılı çalışmalarının devamını diledi.

 


 |  Paylaş  | 
Kayıt Ekleme Bilgileri
Tarih 10.01.2017 16:35:03
 
Kayıt Düzenleme Bilgileri
Tarih 21.02.2017 14:02:41
 
l Fotoğraflar
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
 
İLİŞKİLİ VİDEO
Geleneği Bozmadık Basınla Buluştuk
BAYRAMLAŞMA TÖRENİ TAŞ MEDRESE´DE YAPILDI
    Afyonkarahisar Valiliği öncülüğünde, Afyonkarahisar Belediyesi koordinesinde Ramazan
YOLCULARIMIZIN BAYRAMINI KUTLADIK 
Afyonkarahisar Belediyesi Özel Halk Otobüsleri, vatandaşlarımıza Ramazan Bayramı süresinc
BAŞKAN ÇOBAN´DAN BABALAR GÜNÜ MESAJI
Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Babalar Günü dolayısıyla bir mesaj ya
4
Evlendirme için Gerekli Evraklar
Sosyal Projeler
Organizasyon Şeması
Beni Haberdar Et
Mevzuat
Etkinlik Haberleri
360 Afyon
Frig Vadisi 360
Stratejik Plan
Bir Projem Var
Konuk Defteri
Bilgi Edinme
Kültürel Yayınlar
Afemek
E-Araç
Web Mail
Bağlantılar
Rehber
Site İçi Arama
Site Bilgi Haber İçerik Girişi : Basın Yayın Birimi.
Site Tasarım Yönetim : Bilgi İşlem Birimi.
K7 |
Rss |
Site Haritası |
Copyright 2015