ZEYBEK BAŞKAN´DAN ÖĞRENCİLERE KIRTASİYE DESTEĞİ

Orjinal Resim


ZEYBEK BAŞKAN'DAN ÖĞRENCİLERE KIRTASİYE DESTEĞİ

       Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek, yeni eğitim-öğretim yılı ile birlikte her sene olduğu gibi bu senede eğitim desteğini sürdürüyor. Eğitime verdiği desteği her geçen gün daha da artıran Belediyemiz, 2023-2024 eğitim öğretim sezonu için desteklerini başlattı. İlk etapta 3 bin ihtiyaç sahibi öğrencimizin kırtasiye malzemeleri ve çantaları teslim edildi.

Belediyemiz bu yıl da ilk, ortaokul ve lise öğrencilerine kırtasiye desteği sağlıyor. İhtiyaç sahibi 3 bin çocuğumuz çanta ve kırtasiye araç gereçlerini Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek’ten teslim aldı.

EN BÜYÜK İCRAAT, GELECEĞE YAPILAN YATIRIMDIR

Toplumun her kesimine hitap eden sosyal belediyecilik örneğini en iyi şekilde yansıtan projelerin mimarı Başkanımız Mehmet Zeybek, eğitime olan desteklerini bu yıl artırarak sürdürüyor. Başkanımız Mehmet Zeybek’in talimatları ile yapılan yardım, yeni eğitim öğretim dönemi öncesinde ihtiyaç sahibi ailelerimiz ve çocuklarımızın yüzünü güldürdü. Başkanımız öğrencilere tek tek çanta ve kırtasiye malzemelerini dağıttı. Onlarla hatıra fotoğrafları da çekinen Başkanımız çocuklarımızın kendisine yönelttiği isteklere de kayıtsız kalmadı. Ekibine taleplerin hemen yerine getirilmesi talimatı vererek çocuklarımıza okul hayatlarında başarı diledi. Sıcak ve samimi anların yaşandığı yardım töreninde aileler de Başkanımız Mehmet Zeybek’e teşekkürlerini iletti.

ÖĞRENCİLERİMİZİN HER ZAMAN YANINDAYIZ

Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek, yeni eğitim öğretim yılının hayırlı olmasını dileyerek Öğrencilerden tek isteğimiz çok çalışıp vatana ve millete hayırlı bir birey olmaları dedi. Zeybek Başkan; “ İhtiyaç sahibi ailelerimizin çocuklarını göz ardı etmiyoruz.  İlk ve ortaöğrenim 1.500, lise 1.500 öğrenci olmak üzere 3 bin öğrencimize kırtasiye yardımı yapıyoruz. Öğrencilerimizin tüm ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde bir destek paketi hazırladık. Öğrencilerimize dağıtımı yaparken de hangi renk çanta istediklerine kendileri karar veriyorlar. Bu da bizi mutlu ediyor.

BU YIL DA ÖĞRENCİLERE BURS VERİLECEK

Öğrencilerimize yönelik burs desteğimizi bu yıl da sağlayacağız. Bu seneki burs desteğimiz geçen yıla göre arttı. Bu sene 350 TL burs vereceğiz. Geçtiğimiz yıl 200 TL idi. Arkadaşlarımız tespitini yapıyorlar en kısa sürede bursları da ihtiyaç sahibi öğrencilerimize ulaştırmış olacağız. Ben tüm yavrularımıza yeni eğitim öğretim döneminde başarılar diliyorum. Öğrencilerimizden tek isteğimiz derslerine çalışıp başarılı olmaları. Desteklerimiz aynen devam edecek. Bu hafta içinde anaokulları eğitim öğretime açıldı. Bu vesile ile anne ve babalara, öğretmenlerimize ve öğrencilerimize başarılı bir yıl temenni ediyorum. İnşallah Afyonkarahisar’ımız içinde hayırlı neticelerin olacağı bir dönem olur” diye konuştu. 

FOTOĞRAFLAR

Diğer Haberler