ZEYBEK BAŞKAN KOCATEPE MAHALLESİ´Nİ ZİYARET ETTİ

Orjinal Resim


ZEYBEK BAŞKAN KOCATEPE MAHALLESİ'Nİ ZİYARET ETTİ

          Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek mahalle ziyaretlerini sürdürüyor. Başkanımız Mehmet Zeybek bu kez de Kocatepe Mahallesi sakinleri ile bir araya geldi. Şehrimize çeşitli yatırımlar kazandırmaya devam eden Başkanımız Zeybek, sık sık hemşehrileri ile hemhal oluyor.

İstişare kültürünü kendine şiar edinen Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek sorun ve talepleri yerinde çözüme kavuşturmak, birlikte yönetim anlayışı ile mahalle ziyaretleri gerçekleştiriyor. Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek’in mahalle ziyaretine Milletvekillerimiz Ali Özkaya, İbrahim Yurdunuseven, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay,  AK Parti Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz, Belediye Başkan Yardımcımız Süleyman Karakuş, Muhtarlar Dernek Başkanı Suat Uygur, Mahalle Muhtarı Serkan Keser, teşkilat mensupları, daire müdürleri ve mahalle sakinleri eşlik etti.

Cuma namazını Gültepe Cami’nde eda eden Başkanımız Mehmet Zeybek ardından vatandaşlara fesleğen hediye etti. Vatandaşlarımızdan gelen talepleri yüz yüze görüşerek almak, çalışmaları yerinde incelemek amacı ile Gönül Belediyeciliği şiarı ile hemşehrileri ile buluşmasını sürdüren Başkanımıza ilgi oldukça yoğundu. Çocuklarla da buluşan Başkanımız çeşitli hediyeler verdi, fotoğraf çekinme taleplerini geri çevirmedi.

Muhtar Serkan Keser’in, esnafların, vatandaşların istek ve görüşlerini dinleyen Başkanımız Zeybek mahallede yapılan belediye çalışmaları ve projeler hakkında da bilgi verdi. Mahallelerine yaptıkları hizmetlerden dolayı Başkanımız Zeybek’e teşekkür eden Muhtar Keser, ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirdi, teşekkür etti. Mahalle ziyareti ardından Başkanımız Mehmet Zeybek, Harbiş Durağında minübcü esnafı ile de buluşarak sohbet etti, hatıra fotoğrafı çekindi.

Diğer Haberler