HALK EKMEK BÜFELERİMİZ HİZMETE GİRDİ

Orjinal Resim


HALK EKMEK BÜFELERİMİZ HİZMETE GİRDİ

    Afyonkarahisar Belediyesi Halk Ekmek büfeleri hizmete girdi. Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek, ilk etapta 9 adreste hizmete giren büfe sayısının vatandaşlarımızdan gelecek talep doğrultusunda artırılacağını söyledi.

Afyonkarahisar Belediyesi Halk Ekmeğin büfe satış noktaları hizmete alındı. Şehrimizin çeşitli noktalarında 9 ayrı lokasyon da kurulan büfeler ile vatandaşımızın halk ekmeğe erişimi kolaylaştırıldı. Hemşehrilerimizin temel ihtiyaçlarına destek olabilmek amacıyla hayata geçirilen Afyonkarahisar Belediyesi Halk Ekmek Fabrikamız hem ekonomik hem de kaliteli ekmek hizmeti veriyor. Geçtiğimiz günlerde açılışı yapılan Halk Ekmek Fabrikamızda üretilen ekmekler yine Halk Ekmek Büfeleri ile vatandaşlara ulaştırılıyor. Halk Ekmek Fabrikası önü, Yeşil Cami, İmaret Cami, Anıt Kafe, Devrane Kafe, Ataköy Migros Kavşağı, Aşağı Ambaryolu, NO 03, Zafer 03 lokasyonlarında 9 farklı adreste kurulan büfelerde 15 çeşit ekmek satışı yapılıyor. Afyonkarahisar’ın tescilli lezzeti ekşi mayalı patatesli Afyon ekmeğinin de satışı yapılan büfelerde 250 gr ekmek ise 5 TL’den satışa sunuluyor. Başkanımız Mehmet Zeybek’in vizyon yatırımı Halk Ekmek Fabrikasında el değmeden üretilen hijyenik ve ekonomik ekmekler sosyal tesislerimizden de temin edilebiliyor.

Halk Ekmek Büfelerini vatandaşların hizmetine sunan Afyonkarahisar Belediyesi, sağlıklı ve yüksek gramajlı ekmekleri, kar payı gözetmeden uygun fiyatlarla vatandaşlarla buluşturmaya devam edecek.

 

 

FOTOĞRAFLAR

Diğer Haberler