SOSYAL DENGE SÖZLEŞMESİ PROTOKOLÜ HAYIRLI OLSUN

Orjinal Resim

SOSYAL DENGE SÖZLEŞMESİ PROTOKOLÜ HAYIRLI OLSUN

      Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek, birliklerde ve Belediyemizde görev yapan memurların Sosyal Denge Sözleşmesi (SDS) ile haklarını iyileştirdi. Belediyemiz ile Bem-Bir-Sen arasında memurların sosyal ve ekonomik haklarına ilişkin sosyal denge sözleşmesi imzalandı.

Çevre Hizmetleri Birliği, Atık-Su Arıtma Tesisi Kurma ve İşletme Birliği ile Belediyemizde görev yapan memurların, Sosyal Denge Sözleşmesi (SDS) kapsamında hakları iyileştirildi. Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek ile Bem-Bir-Sen İl Başkanı Serdar Çetinkaya tarafından Sosyal Denge Tazminatı sözleşmesi imzalandı.

ÇALIŞANLARIMIZIN HER ZAMAN YANINDAYIZ 

Başkanlık makamında gerçekleştirilen tören ardından açıklama yapan Başkanımız Mehmet Zeybek, “Şehrimize birlikte hizmet ettiğimiz mesai arkadaşlarımızın daha motive bir şekilde çalışması ve haklarının iyileştirilmesi amacıyla imza attığımız Sosyal Denge Sözleşmesi’nin hayırlı ve bereketli olmasını diliyorum. İşlerinde kolaylıklar ve başarı dilerim. Afyonkarahisar’ımız için var gücümüz ile çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Afyonkarahisar Bem-Bir-Sen İl Başkanı Serdar Çetinkaya da memurlara destek veren Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek’e ilave hak ve kazanımlar için teşekkür etti.

FOTOĞRAFLAR

Diğer Haberler