BAŞKANIMIZ BURCU KÖKSAL ANNELER GÜNÜNÜ DOLU DOLU KUTLADI

Orjinal Resim


BAŞKANIMIZ BURCU KÖKSAL ANNELER GÜNÜNÜ DOLU DOLU KUTLADI

 
Belediye Başkanımız Burcu Köksal, Anneler Günü dolayısıyla Zafer Meydanı’nda annelere ve anne adaylarına çiçek hediye etti. Afyonkarahisar Devlet Hastanesi yeni doğan servisini de ziyaret eden Başkanımız, akşam da şehit anneleri, şehit eşleri ve anne olan şehitlerimizin evlatlarıyla bir gelecek.
 
“ANNELERİMİZ TOPLUMUN TEMEL DİREĞİ”
 
Başkanımızın annelerimizi onurlandırmak için gerçekleştirdiği jest, büyük ilgi gördü.
Öğle saatlerinde Zafer Meydanı’nda başlayan etkinlikte Başkanımız anneleri tek tek selamlarken, çiçek vermesi annelerin yüzlerinde tebessüme neden oldu. Meydanda bulunan kalabalık, bu özel günde annelerin hatırlanmasının önemine vurgu yapan Başkanımız Burcu Köksal’a teşekkür etti.
Etkinlik sırasında yaptığı açıklamada, annelerin toplumun temel direği olduğunu ve onların sevgi dolu emeklerinin takdir edilmesi gerektiğini belirten Başkanımız Burcu Köksal ise Anneler Günü'nü sadece bir kutlama günü olarak değil, annelere olan minnet ve şükranın ifadesi olarak görmek gerektiğini vurguladı.
 
“ANNELER BİZİM BAŞIMIZIN TACI”
 
Şehit annelerimizi de unutmayan Başkanımız Burcu Köksal, “Anneler bizim baş tacımız, cennet bile annelerin ayakları altında. Annelerimizi bu günde küçük hediyelerle mutlu etmek istedik. Şimdi de yeni anne olmuş annelerimizi ziyaret ettik. Akşam da bu vatan için canlarını ortaya koymuş kahraman şehitlerimizin anneleri ile birlikte olacağız. Elimizden geldiği kadar bütün annelerimize ve anne adaylarımıza ulaşmaya çalışıyoruz. Bütün annelerimizin, anne adaylarının Anneler Günü’nü kutluyorum. Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün annesi Zübeyde Hanım olmak üzere ebediyete irtihal etmiş şehit annelerimize Allah’tan rahmet diliyorum yaşayan annelerimize de sağlıklı uzun ömürler diliyorum” dedi.

Diğer Haberler