BAŞKANIMIZ BURCU KÖKSAL´DAN "BABALAR GÜNÜ" JESTİ

Orjinal Resim

BAŞKANIMIZ BURCU KÖKSAL’DAN “BABALAR GÜNÜ” JESTİ

 

Belediye Başkanımız Burcu Köksal, Kurban Bayramı haftasına rast gelen Babalar Günü’nü kutladı. Şehrimizin iki farklı noktasında Afyonkarahisarlı babalara özel sürpriz hediyeler dağıtan Başkanımız Burcu Köksal, babaların toplumdaki yeri ve öneminin altını çizdi. Etkinlik, hem Zafer Meydanı, hem de Park Afyon’da gerçekleştirilirken babalarla bir araya gelen Başkanımız onlarla sohbet ederek hediyelerini bizzat takdim etti.

       Kurban Bayramı dolayısıyla Babalar Günü mutluluğunu bir hafta önceden kutladıklarını hatırlatan Başkanımız Burcu Köksal, tüm babalarımızın yaklaşan Kurban Bayramını da tebrik ederek babaların aile yapısındaki önemine dikkat çekti.

“BABALARIMIZ HAYATIMIZA YÖN VEREN KAHRAMANLARIMIZDIR”

Babaların emek ve fedakârlıklarını takdir ettiklerini söyleyen Başkanımız Burcu Köksal konuşmasında, “Babalarımız, bizlere her zaman yol gösteren ve hayatımıza yön veren değerli varlıklarımızdır. Bu özel günde onlarla bir arada olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Babalarımız, ailelerimizin temel direği ve bizler için her zaman birer kahramandır. Bugün, onların emeklerine ve fedakârlıklarına minnettarlığımızı göstermek için küçük bir jest yapmak istedik. Tüm babalarımızın Babalar Günü’nü kutluyor, sağlık ve mutluluklar diliyorum.” dedi.

Toplumsal dayanışma ve aile bağlarını güçlendirmek adına bu tür etkinliklere devam edeceğini açıklayan Başkanımız Burcu Köksal, “Hep birlikte daha güçlü ve mutlu bir toplum inşa etmek için çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.

Etkinliğe katılan babalar ise Belediye Başkanımız Burcu Köksal’a teşekkür ederek, bu özel günde hatırlanmaktan ve değer görmekten memnuniyet duyduklarını ifade ettiler. Birçok baba, böylesine anlamlı bir organizasyonun kendilerini duygulandırdığını belirtti.

FOTOĞRAFLAR

Diğer Haberler