BELEDİYE MECLİSİ 1 TEMMUZ´DA TOPLANIYOR

Orjinal Resim

BELEDİYE MECLİSİ 1 TEMMUZ’DA TOPLANIYOR

Afyonkarahisar Belediye Meclisi, 01 Temmuz Pazartesi günü saat 18:30’da Belediye Meclisi Toplantı Salonunda toplanacak.
Belediye Başkanımız Burcu Köksal Başkanlığında toplanacak Belediye Meclis Toplantısına ait gündem çıkartılmıştır.
İlan olunur.

01 TEMMUZ 2024 TARİHLİ OLAĞAN MECLİS TOPLANTISI GÜNDEMİ
1-    Bir önceki toplantıya ait 2024 Yılı Haziran Ayı Meclis tutanak özetinin oylanması.
2-    Kamu kurum ve kuruluşlarından ve vatandaşlarımızdan gelen hız kesici, durak yeri trafik levhası ve trafik ile ilgili trafik komisyonu raporu. 
3-    03 M 0224 plakalı servis plakasının Hasan SERTDEMİR üzerinden Mustafa AKDENİZ üzerine devir edilmesi ile ilgili trafik komisyonu raporu
4-    03 M 0164 plakanın Mehmet KOÇ üzerinden Mehmet SAYGI üzerine devir edilmesi ile ilgili trafik komisyonu raporu.
5-    03 M 0044 plakanın Doğan ARSLAN üzerinden Şakir ÖZÇAM üzerine devir edilmesi ile ilgili trafik komisyonu raporu.
6-    03 M 0308 plakanın Kemal YILDIZ üzerinden Mehmet KARATABAK üzerine devir edilmesi ile ilgili trafik komisyonu raporu.
7-    03 M 0068 plakanın varisleri Ferhat ÖZTÜRK, Seviye ÖZTÜRK, Mahmut ÖZTÜRK ve Yalçın ÖZTÜRK üzerinden varislerden Mahmut ÖZTÜRK üzerine devir edilmesi ile ilgili trafik komisyonu raporu.
8-    03 T 0089 ticari plakanın Levent YEŞİLÇAY üzerinden Abdullah ÖRENKAYA üzerine devir edilmesi ile ilgili trafik komisyonu raporu.
9-    03 S 0191 servis plakasının İsa OLUĞ üzerinden, Hakan İNCE üzerine devir edilmesi ile ilgili trafik komisyonu raporu.
10-    03 S 0193 plakalı servis plakasının Ömer DEMİR üzerinden Abdullah YAVUZ üzerine devir edilmesi ile ilgili trafik komisyonu raporu.
11-    03 S 0060 plakalı servis plakasının Sefa Gökmen Tur.ve Sey.Taş.Res.Gıda Otom. Oto Yed.Par.Em. Teks.Tem.San.Tic.Ltd.Şti. üzerinden Ersin AKPINAR üzerine devir edilmesi ile ilgili trafik komisyonu raporu.
12-    03 T 0212 ticari plakanın İlker KARAYİĞİT üzerinden Servet EMİRDAĞI üzerine devir edilmesi ile ilgili trafik komisyonu raporu.
13-    03 T 0210 ticari plakanın Mustafa KARAYİĞİT üzerinden Servet EMİRDAĞI üzerine devir edilmesi ile ilgili trafik komisyonu raporu.
14-    Kazım KARAKOÇ’un İlimizde şehir içi nakliyatçılık yapmak istemesi hakkında trafik komisyon raporu.
15-    03 S 0012 ticari plakanın Muzaffer ÖZDEMİR üzerinden Halil ÇELİK üzerine devir edilmesi ile ilgili trafik komisyonu raporu.
16-    03 S 0055 ticari plakanın Mustafa AYDOĞMUŞ üzerinden Muzaffer ÖZDEMİR üzerine devir edilmesi ile ilgili trafik komisyonu raporu.
17-    03 S 0083 ve 03 S 0159 servis plakalarının Celal ADIBELLİ üzerinden Yaşarlar Pet.Ür.Isı Ger.Nak. İh.Mad.Gıda San.Tic.Ltd.Şti. üzerine devir edilmesi ile ilgili  trafik komisyonu raporu.
18-    Kamu kurum ve kuruluşlarından ve vatandaşlarımızdan gelen hız kesici, durak yeri trafik levhası ve trafik ile ilgili talepler hakkında teklif.
19-    Afyonkarahisar Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanlığının Servis Araçları Yönetmeliğinde (S) Ticari Plakaları Boşta Bekletme 1. yılın sonunda (S) Ticari plakaların Belediye Başkanlığı uhdesinde kalmayıp, tescil süresi geçen (S) Ticari Plaka sahiplerine her bir gün için idari para cezası uygulanması yönünde düzenleme yapılması isteği hakkında teklif. 
20-    Afyonkarahisar Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanlığının şehir içinde faaliyet gösteren nakliye durağı araçlarına farklı renklerde logo yapılması isteği hakkında teklif. 
21-    6. Uluslararası Gastroafyon Turizm ve Lezzet Festivali düzenlenmesi yönünde Belediyemiz ile Afyonkarahisar Profesyonel Aşçılar Derneği ve diğer paydaş kurum kuruluşlar arasında protokol yapılması bu hususta Belediye Başkanına yetki verilmesi talebi hakkında teklif.
22-    Belediyemiz teşkilat yapısında; Destek Hizmetleri Müdürlüğüne bağlı İhale Servisi, Hukuk İşleri Müdürlüğüne bağlı Protokol, Sözleşme ve Takip Servisi, Kent Tarihi ve Tanıtımı Müdürlüğüne bağlı Tanıtım Servisi ile Araştırma Servisi oluşturulduğu, İmar ve Şehircilik Müdürlüğü Bünyesinde bulunan Ruhsat İskan Servisi ve Kaçak İnşaat Servisinin Yapı Kontrol Müdürlüğüne bağlanması hakkında Meclis bilgi verilmesi.
23-    Belediyemiz Müdürlüklerine yapılan görevlendirmeler ve atamalar hakkında Belediye Meclisine bilgi verilmesi.
24-    Mülkiyetleri belediyemize ait Ertuğrulgazi mahallesinde 3 (üç) adet gayrimenkulün satışı hakkında teklif.
25-    Erenler mahallesinde yeni oluşturulan ATM yerlerini talep eden kamu ve özel bankalarına kullandırılması amacıyla 2024 yılında uygulanacak ücret tarifesinin belirlenmesi hakkında Plan ve Bütçe Komisyon raporu.
26-    Elektrikli şarj istasyonlarından m² başına alınacak ücret tarifesinin belirlenmesi hakkında teklif.
27-    Gelecek oturumun gün ve saatinin belirlenmesi

Diğer Haberler