KIŞ ÜŞÜTÜR İYİLİK ISITIR

Orjinal Resim

KIŞ ÜŞÜTÜR İYİLİK ISITIR

         Çocuklarımızın mont ve bot ihtiyaçları bu yıl da Belediyemizce karşılanıyor. İhtiyaç sahiplerimizin yaşam standartlarını attıran projelerle yüzlerde tebessüm olmayı sürdüren Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek’in tensipleri ile 1000 çocuğumuza mont ve bot yardımı yapıldı. 

Afyonkarahisar Belediyesi sosyal belediyecilik hizmetlerini sürdürüyor. Her yıl yapılan kış üşütür iyilik ısıtır projesi kapsamında yetim, öksüz ve ihtiyaç sahibi çocukların mont ve bot ihtiyacı karşılanıyor.

Yardım projeleri ile gönüllerde taht kuran Başkanımız Mehmet Zeybek ve Muhtarlık Sosyal Hizmetler Müdürlüğü Yardım Birimi ekipleri özenle hazırlanan kıyafet ve ayakkabıları çocuklarımıza teslim etti. Programda çocukların mutluluğu gözlerinden okunurken aileler de Zeybek Başkan’a teşekkür etti.

HER DAİM YANLARINDAYIZ

Başkanımız Mehmet Zeybek’in katılımlarıyla mont ve botlar, tespit edilen çocuklarımıza tek tek teslim edildi. Zeybek Başkan, burada yaptığı açıklamada Afyonkarahisar Belediyesi olarak sosyal belediyeciliğin gereğini yapmaya devam ettiklerini söyledi. Amaçlarının çocukları mutlu etmek, soğuk kış günlerinde onları ısıtabilmek olduğunu belirten Zeybek,  "Her yıl yaptığımız gibi bu yıl da çocuklarımızın mont ve botlarını onlara teslim ediyoruz. İhtiyaç sahibi ailelerimizin çocuklarının karda kışta üşümelerine fırsat vermeden 1000 adet mont ve 1000 adet bot dağıtımı yaparak onları sevindiriyoruz. Sosyal Belediyecilik faaliyetlerimiz devam ediyor. İhtiyaç sahibi ailelerin bu güne kadar olduğu gibi bundan sonra da yanındayız." diye konuştu.

 

Diğer Haberler