TÜM PERSONELİMİZ TROY KARTA GEÇTİ

Orjinal Resim

TÜM PERSONELİMİZ TROY KARTA GEÇTİ

BELEDİYEMİZ İSRAİL'İ BOYKOT ETMEYE DEVAM EDİYOR

Afyonkarahisar Belediyesi'nde çalışan 2 binin üzerindeki personelin maaş kartının, Bankalararası Kart Merkezi tarafından geliştirilen yerli kart TROY'a taşınması kararlaştırıldı. İsrail'in Gazze'ye yönelik saldırılarına karşı tepki olarak, sosyal tesislerinde İsrail menşeli ürünlerin satışını durduran Belediyemiz, boykot ağını genişletiyor. Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek’in talimatları ile belediye personelinin Visa ve Mastercard özellikli kredi ve banka kartları yerli ve milli firma olan TROY ile değiştirildi.

İsrail'in 7 Ekim'den beri Gazze'ye yönelik yaptığı saldırıları kınamak için daha önce İsrail menşeli ürünlerin satışını durduran Belediyemiz boykot ağını genişletti. Belediyenin anlaşmalı olduğu banka ile yaptığı görüşme sonrası tüm personeller TROY Kart kullanmaya başlayacak.

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Başkanımız Mehmet Zeybek personel kartlarını TROY ile değiştirildiğini aktararak; “İsrail'in Gazze'deki insanlık dışı tutumunu, yaptığı katliamları lanetliyoruz. Bu duruma tepki göstermek için belediyemiz sosyal tesislerinde İsrail menşeli ürünlerin satışlarını durdurmuştuk. 2 bini aşkın personelimizle toplu halde banka ve kredi kartlarının tamamını TROY ile değiştirdik." açıklamasında bulundu.

 

 

 

 

 

FOTOĞRAFLAR

Diğer Haberler