ZEYBEK BAŞKAN GAZİ MAHALLESİ´NDE

Orjinal Resim


ZEYBEK BAŞKAN GAZİ MAHALLESİ'NDE

    Cuma ziyaretlerine devam eden Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek bu kez de Gazi Mahallesi’ni ziyaret etti. Hemşehrileri ile sık sık bir araya gelen Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek her hafta Cuma günü mahalle ziyaretleri gerçekleştiriyor.

      İstişare kültürünü kendine şiar edinen Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek sorun ve talepleri yerinde çözüme kavuşturmak, birlikte yönetim anlayışı ile mahalle ziyaretlerine devam ediyor. Başkanımız Zeybek, Milletvekilimiz İbrahim Yurdunuseven, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz, Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan, teşkilat mensupları, Başkan Yardımcımız Süleyman Karakuş ve daire müdürleri Gazi Mahallesi Muhtarı Mehmet Yalçınkaya ve mahalle sakinleri ile buluştu.

      Muhtar Mehmet Yalçınkaya ve vatandaşlarımızın isteklerini dinleyen Başkanımız, mahallede yapılan belediye çalışmaları ve projeler hakkında da bilgi verdi. Zeybek Başkan hemşehrileri ile de hasbihal etti. Mahalleye yaptıkları hizmetlerden dolayı Başkanımız Zeybek ve Milletvekilimiz İbrahim Yurdunuseven’e teşekkür eden Yalçınkaya, ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti. Mahallede yapılmasını istediği yatırımları istişare etme imkanı bulduklarını söyleyen Muhtar Yalçınkaya; “Allah razı olsun yardımcı olacaklarını söylediler” dedi.

“EKSİKLERİ TESPİT EDİYOR, ÇÖZÜME KAVUŞTURUYORUZ”

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekilimiz İbrahim Yurdunuseven ise Gazi Mahallesinin sorunlarını yerinde görme fırsatı bulduklarına dikkat çekerek “Tabii bu mahallemiz merkezi bir mahalle olduğu için bir kaç cadde de darlık nedeniyle sıkıntımız var. Birde Kadın Kültür Evi çok büyük ihtiyaç. İnşallah planlamada Bilgi Evi’nin genişleyerek Kadın Kültür Evi şeklinde bir yapının buraya kazandırılması konusunda Başkanımızın da önderliğinde biz de destek vereceğiz. Sağ olsun muhtarımız Belediye’den emekli olduğu için tecrübeli. Muhtarlık konusunda da güzel bir çalışma içerisinde. Eksikleri tespit ediyor, Başkanımıza iletiyor. Bizlerde arada vesile olarak tamamlamaya çalışacağız” diye konuştu.

“MİSAFİRPERVERLİKLERİNDEN DOLAYI MAHALLE SAKİNLERİMİZE TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek ise misafirperverliğinden dolayı Mahalle Muhtarı Mehmet Yalçınkaya ve mahalle sakinlerine teşekkür ederek; “Göreve geldiğimizden bu yana her Cuma bir mahalleyi ziyaret ediyoruz. Bu hafta da Gazi Mahallemizdeyiz. Buranın en büyük problemi mahallemizin girişinde olan kooperatif evlerinin bulunduğu alandaki giriş yolunun darlığı. İnşallah ilerleyen günlerde o bölgeyi ya istimlak edeceğiz, yada vatandaşlarımızla bire bir istişare ederek çözüm yolu bularak bu çalışmayı yapmak durumundayız. Perşembe günleri semt pazarıyla birlikte burada ciddi bir sıkışıklık oluyor. Birde hem camii cemaatimiz, hemde kurslara katılan bacılarımızın taleplerini dinledik. Misafirperverliklerinden dolayı herkese teşekkür ediyorum” diye konuştu.

 

Diğer Haberler