ZEYBEK BAŞKAN KANLICA MAHALLESİ´Nİ ZİYARET ETTİ

Orjinal Resim

ZEYBEK BAŞKAN KANLICA MAHALLESİ'Nİ ZİYARET ETTİ

         Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek’in mahalle ziyaretleri sürüyor. Bu kez ki durak Kanlıca Mahallesi oldu. Muhtar Serhat Tugan ve hemşehrileri tarafından karşılanan Başkanımız bir dizi incelemelerde bulundu.

Zeybek Başkan’ın vatandaşların taleplerini ve ihtiyaçlarını yerinde incelemek üzere gerçekleştirdiği Kanlıca Mahallesi ziyaretine; Milletvekilimiz İbrahim Yurdunuseven, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz, Başkan Yardımcımız Süleyman Karakuş, teşkilat mensupları ve birim müdürleri eşlik etti.  Mahallede yapılan ve yapılması planlanan çalışmalar hakkında istişarelerde bulunan Başkanımız yerinde incelemeler yaptı. Hemşehrileri ile yakından ilgilenerek talep ve önerileri de dinledi. Tek tek not alarak talimatlar veren Başkanımız, mahallenin ihtiyaçlarının yerine getirileceğini belirtti. Ziyarette mahallede yapımına başlanan Hz. Ömer Cami’sinin temel atma töreni de Başkanımızın katılımı ile dualar ile yapıldı.

BİRLİK VE BERABERLİK MESAJI

Yerinde çözüm anlayışı ile ziyaretlerin devam ettiğini belirten Başkanımız Mehmet Zeybek açıklamasında; “Mutat mahalle ziyaretlerimiz devam ediyor. Muhtarımız ve mahalle sakinlerimiz ile bir araya geldik. Hz. Ömer Cami’nin temel atma programına katıldık. Cenab-ı Hak cemaatini bol etsin. Açılışında namaz kılmayı da hepimize nasip eder. Muhtarımızla birlikte hemşehrilerimizin taleplerini dinledik. Birim amirlerimize talimat veriyoruz, gereken ne ise yapılıyor. Biraz önce vatandaşımızın bir isteği oldu. Ekiplerimizi yönlendirerek anında çözüme kavuşturduk. Ziyaretlerimiz devam edecek. Mahalle sakinlerimize ve Muhtarımıza çok çok teşekkür ediyorum” dedi.

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz ise; “Başkanımız Mehmet Zeybek ile birlikte Kanlıca Mahallesindeyiz. Afyonumuzun parlayan mahallelerinden biri Kanlıca Mahallesi.  Başkanımın büyük destekleri ile yapılacak 100 yataklı hastane yatırımı da bu mahallede olacak. Mahalle sakinlerinin kurduğu derneğin desteği ile inşa edilecek caminin temel atmasını yaptık. Belediyemizin yaptığı yatırımlar Kanlıca Mahallesinde bizzat gözlemleniyor. Bizleri ağırlayan mahalle sakinlerimize ve muhtarımıza çok çok teşekkür ediyorum” dedi.

Mahalle Muhtarı Serhat Tugan’da teşekkürde bulunarak memnuniyetini ifade etti. Tugan,“ Sağolsun Başkanımız daha önce olduğu gibi yine eksiklerimizi tespit etti. Mahallemize hastane de yapılacak. Eksiklerimiz peyder pey yapılacak. Başkanımıza emekleri için çok teşekkür ederiz” dedi.

Diğer Haberler