BELEDİYE MECLİSİ 1 ŞUBAT´TA TOPLANIYOR

Orjinal Resim

BELEDİYE MECLİSİ 1 ŞUBAT'TA TOPLANIYOR

Belediye Meclisi, 5393 sayılı Belediye Kanunu’nun 20. Maddesi ve Belediye Meclisi Çalışma Yönetmeliğinin 6. maddesi hükümleri gereğince 01 Şubat 2024 Perşembe günü saat 18.00’da Belediye Meclis Salonunda toplanacaktır.

Toplantıya ait gündem aşağıya çıkartılmıştır.

İlan olunur.

01 ŞUBAT 2024 TARİHLİ OLAĞAN MECLİS TOPLANTISI GÜNDEMİ

1-            Bir önceki toplantıya ait 2024 Yılı Ocak Ayı Meclis tutanak özetinin oylanması.

2-            Belediyemiz Zabıta ve İtfaiye personellerine 2024 yılında verilecek fazla mesai ücretinin tespiti hakkında Plan ve Bütçe Komisyonu raporu.

3-            Belediye Meclisinin 01.10.2023 tarihli ve 361 sayılı kararıyla Afyonkarahisar Tarıma Dayalı Jeotermal Seracılık İhtisas Organize Sanayi Bölgesine katılım sağlanan ve müteşebbis heyetinde Belediyemizi temsilen seçilen üyelerin üyeliklerinin devamı, katılım paylarının ve aidatının ödenmesi talebi hakkında teklif.

4-            Kamu kurum ve kuruluşlarından ve vatandaşlarımızdan gelen hız kesici, durak yeri trafik levhası ve trafik ile ilgili taleplere ait Trafik Komisyonu raporu.

5-            İlimizde şehir içi nakliyatçılık yapmak isteyen Bülent IŞIK’ın talebinin değerlendirilmesi hakkında Trafik Komisyonu raporu.

6-            İlimizde şehir içi nakliyatçılık yapmak isteyen Mehmet TAN’ın talebinin değerlendirilmesi hakkında Trafik Komisyonu raporu.

7-            03 M 0012 plakanın vize işlemleri ile ilgili Trafik Komisyonu raporu.

8-            03 M 0040 plakanın vize işlemleri ile ilgili Trafik Komisyonu raporu.

9-           03 M 0095 plakanın vize işlemleri ile ilgili Trafik Komisyonu raporu

10-         Kamu kurum ve kuruluşlarından ve vatandaşlarımızdan gelen hız kesici, durak yeri trafik levhası ve trafik ile ilgili taleplere hakkındaki teklif.

11-   İlimizde şehir içi nakliyatçılık yapmak isteyen Hasan ALTINTAŞ’ın talebinin değerlendirilmesi hakkındaki teklif.

12-         Gelecek oturumun gün ve saatinin belirlenmesi.

Diğer Haberler