BELEDİYE ORKESTRASINDAN MUHTEŞEM KONSER

Orjinal Resim

BELEDİYE ORKESTRASINDAN MUHTEŞEM KONSER

AFYONKARAHİSARLILAR YAZ AKŞAMLARI DİNLETİSİNDE BULUŞTU

YAĞMURA RAĞMEN COŞKU DİNMEDİ

Afyonkarahisar Belediyemiz sanatseverlere muhteşem bir müzik ziyafeti yaşattı. “Yaz Akşamları Dinletisi" adı altında düzenlenen etkinliğe vatandaşlar büyük ilgi gösterdi. Veysel Eroğlu Parkında gerçekleşen dinleti de Belediye Orkestrası, en sevilen parçaları seslendirdi.

Orkestra, klasik müzikten popüler eserlere uzanan geniş bir repertuvarla sahne aldı. Sevilen sanatçılar Nuri Elçi, Hanife Gülnaz ve Elif Geçe solist olarak sahne alırken, geceye renk katan müzik ziyafetinin şefliğini ise Kürşat Bertuğ Arıcan üstlendi. Seyirciler, orkestranın şarkılarına hep bir ağızdan eşlik ederek alanı şenlik havasına dönüştürdü. Katılımın yoğun olduğu etkinlikte gençler doyasıya eğlendi.  Yaz Akşamları Dinletisi, vatandaşlarımızın büyük beğenisini kazanırken her yaştan izleyici, müziğin tadını çıkararak keyifli bir akşam geçirdi.

Afyonkarahisarlıları kültür ve sanat etkinlikleriyle buluşturmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirten Başkanımız Burcu Köksal, "Afyonkarahisar’da böyle yaz akşamlarını özlemiştik. Belediyecilik sadece yol, kanalizasyon yapmak değil. Belediyecilik insana dokunmak, insanların güzel vakit geçirmelerini sağlamak adına da hizmet etmektir. Amacımız, yaz akşamlarında halkımıza keyifli anlar yaşatmak ve kültürel zenginliklerimizi paylaşmak. Bu tür etkinliklerimiz, yaz boyunca devam edecek. Etkinliğin düzenlenmesinde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. " dedi.

FOTOĞRAFLAR

Diğer Haberler