Sefer AYTEKİN

İletişim Bilgileri

444 03 83
328
saytekin@afyon.bel.tr
Karaman Mah. Albay Reşat Çiğiltepe Cad. No:11 Kat:4

21.01.1978 Afyonkarahisar doğumlu olup, İlk ve Ortaokulu Afyonkarahisar'da okudu. Gazi Anadolu Endüstri Meslek Lisesi Elektronik bölümünden mezun oldu. Aynı yıl Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Kontrol Sistemleri Programla bölümünü kazanarak eğitim hayatıma devam etti. 1997 yılından başarılı bir dereceyle bitirdi. Ayrıca Eskişehir Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Siyaset bölümü Lisans eğitimini tamamlayarak mezun oldu.

Manisa Organize Sanayi Bölgesinde bulunan, Vestel Elektronik A.Ş. üretim fabrikasında Üretim destek departmanında göreve başladı. İ.T.E olarak adlandırılan (Bilgisayar Kontrollü Test Robotları), Tv şasilerinin ve Bilgisayar Monitörlerinin üretimini yapan bu robotlardan sorumlu olarak çalıştı.

Integrated Test Engineer Şirketi   Belçika * Plc, * Its, * Nt, * Autocad *Network  * SQL veri tabanı *Sap Erp konularında eğitimlere katılarak başarıyla tamamladı.

Vestel bünyesinde şaşe test adımları, yazılım iyileştirme daha hızlı üretim planlarını hayata geçirerek çeşitli teşekkür belgesi ve ödüller aldı.

Askerlik görevini, Çanakkale/Gelibolu'da Hava Savunma Bataryasında Bilişim Operatörü olarak yaptı. 2001 yılında Afyonkarahisar Belediyesi Bilgi İşlem Biriminde Bilgi İşlem Koordinatörü olarak göreve başladı. 

Bugüne kadar Bilgi İşlem yapısının geliştirilmesi, Network ve Server sistemlerinin kurulması ve kullanılması, yeni teknolojilere adaptasyonların sağlanması, Bilgisayar ve ekipmanlarının bakım onarım ve arızaların giderilmesi, Web Site tasarımlarının yapılması, Veri ve Sistem güvenliklerinin sağlanması, E-Devlet Kapısı,E-Türkiye, E-Belediye, EBYS proje yöneticiliği, profesyonel kablosuz aktarıcılar kurulumu ve çalıştırılması görevlerini yürütmektedir. Ayrıca 4 ve üzeri pervaneli Profesyonel düzey Drone Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü Drone Uçuş ehliyetine sahiptir.

Bildiği Yabancı Diller
İngilizce
Eğitim
Lisans / Üniversite
 
 
Müdür-Servis Sorumluları
Şehriban ÖNCEL
Süleyman KAYA
Eda KALAYCI
Bahadır JURNAL
İsmail SELEK
Fatma DEMİR
Ziya KÜKEY
Mevlüt ÇELİK
Selçuk ULUMAN
Mevlüt Cihan DEMİR
Süleyman KODAL
Hüseyin ÇELİK
Sevda ACUN
Hasan Hüseyin MANAP
Tuba CİĞERCİ
Nadide DEMİRBİLEK
Serhat DÜZAĞAÇ
Şükrü ERTUNÇ
Kadir ÜLKÜTAŞ
Murat GÜRSAN
Elif ÖZTÜRK
Şükrü ÇUBUK
Hasan Hüseyin ELMAS
Nadide DEMİRBİLEK
Hüseyin HÜNERLİ
Hakan ERDOĞAN
Ümit YILDIRIM
Süleyman KODAL
Nurgüven KURT
Duygu TOKGÖZ
Mustafa Bülent BİLEN
Nezahat SELEK
Yusuf YILDIZ
Cihan DÜŞMEZ
Emre KÖKYAR
Sibel KARAMAN BİLEN
Mehmet DEREAĞZI
İzzet SALMAN
Suat BEYPAZAR
Basri VİLUT
Nil DEMİRKALE
Sami TAŞPINAR
Yücel YAZ
Yılmaz ÜLKÜTAŞ
Betül ŞEN
Mehmet Ali TAŞ
Ömer AKPINAR
Mustafa YAĞDAN
Zafer TAN
Selahattin ÇEVİK
Mustafa KOÇYİĞİT
Hüseyin ÖNDER
Ekrem ERGİN
Resul ERKMEN
Onur SÜRÜÇ
Murat EKE
Can AKYILDIZ
Mustafa ÖZEN
 
Afyon Belediyesi
Başkan Yardımcıları
Geçmişten Günümüze Belediye Başkanlarımız
Belediye Encümeni
Belediye Meclisi
Organizasyon Şeması
Kent Konseyi